Szpital w Blachowni w gronie placówek z opieką najwyższej jakości

Nasz szpital otrzymał akredytację Ministerstwa Zdrowia. To oznacza, że spełnia najwyższe standardy leczenia. Tym samym znaleźliśmy się w elitarnym gronie, a pacjenci mogą korzystać z opieki medycznej na najlepszym poziomie.

Nasz szpital od dawna cieszy się uznaniem pacjentów. Teraz otrzymaliśmy dodatkowe potwierdzenie usług najwyższej jakości w postaci akredytacji Ministerstwa Zdrowia.

Warto podkreślić, że ten tytuł jest przyznawany na podstawie oceny zewnętrznych ekspertów. Przed wydaniem pozytywnej opinii, analizują oni aż 221 tzw. standardów akredytacyjnych, czyli kryteriów, jakie musi spełnić placówka, żeby świadczyć opiekę medyczną najwyższej jakości. Zalicza się do nich m.in. doskonale wykwalifikowany personel medyczny, profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta oraz poszanowanie jego praw.

W Polsce wciąż niewiele placówek może pochwalić się podobnym certyfikatem, dlatego tym bardziej jesteśmy usatysfakcjonowani, iż znaleźliśmy się w tym elitarnym gronie. To kierunek, który stale rozwijamy z myślą o naszych Pacjentach.

Akredytacja jest ważna przez 3 lata. Po tym okresie następuje ponowna weryfikacja kryteriów.