Nowa Pracownia Endoskopii otwarta!

Zmieniamy się dla Was – nowa Pracownia Endoskopii otwarta! To kolejny krok w zapewnieniu pacjentom najwyższego standardu opieki medycznej.

Pracownia została wyposażona w wysokiej jakości sprzęt endoskopowy, dzięki czemu możemy przeprowadzać precyzyjne i bezpieczne badania diagnostyczno-terapeutyczne.

W ramach naszej pracowni realizowany jest program badań przesiewowych raka jelita grubego, finansowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Program ma na celu wczesne wykrywanie i profilaktykę raka jelita grubego, co znacząco zwiększa szanse na skuteczne leczenie.

Więcej informacji o programie znajdziesz tutaj: https://szpitalblachownia.pl/2022/12/09/program-badan-przesiewowych-raka-jelita-grubego/

Symboliczną wstęgę przeciął lek. Marek Sawicki, Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej, lek. Jolanta Pendrasik, Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych oraz lek. Katarzyna Miszczuk, Dyrektor ds. Medycznych.

W wydarzeniu wzięli również udział Andrzej Podlipski, Prezes Grupy Scanmed, Monika Podziewska, Dyrektor Operacyjny i Członek Zarządu oraz Dominik Słowik, Dyrektor Szpitala im. Rudolfa Weigla w Blachowni.