Bezpłatna kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym

Program Profilaktyki jest dedykowany dla osób w wieku:

• od 50 do 65 lat
  • lub od 40 do 49 lat, które posiadają krewnego pierwszego stopnia, u którego rozpoznano nowotwór jelita grubego

Program przesiewowy obejmuje:

• badanie kolonoskopii w znieczuleniu ogólnym
  • pobranie wycinków
  • usunięcie polipów wielkości do 15 mm
  • poddanie badaniu histopatologicznemu wszystkich wycinków i usuniętych polipów
  • wskazanie konkretnych zaleceń dotyczących leczenia u osób, które wykonały kolonoskopię przesiewową

Program jest bezpłatny (finansowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia) – pacjent zgłasza się bez skierowania.

WAŻNE! do badania kolonoskopii trzeba się dobrze przygotować, dlatego przed badaniem należy skontaktować się naszą Pracownią Endoskopii, która poinformuje pacjenta o sposobie przygotowania do badania.

Jeśli chcesz się zapisać na badania lub uzyskać więcej informacji, zadzwoń: 34 399 21 21 lub 885 429 183 . Zapisy odbywają się również online przez e-scanmed.pl.

Badania wykonujemy we wtorki, czwartki i soboty.