SZPITAL W BLACHOWNI POMAGA W WALCE Z PANDEMIĄ

Grupa Scanmed, której częścią jest Szpital im. Rudolfa Weigla w Blachowni jest zaangażowana w walkę z COVID-19 od samego początku pandemii i aktualnie opracowuje kolejne strategie pomocy w swoich szpitalach w całej Polsce.

Szpital im. Weigla działa w systemie podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej (tzw. sieć szpitali) i przyjmuje chorych w stanie zagrożenia zdrowia i życia.

W Placówce przewidziane są 4 miejsca (izolatki) dla Pacjentów z rozpoznaniem lub podejrzeniem infekcji COVID-19.

Ponadto, w Szpitalu począwszy od 16.11.2020r. będzie uruchomiony punkt wymazowy dla osób, które muszą wykonać test w kierunku COVID-19.

Wymazy będą pobierane 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00 – 12.00.

Więcej informacji >>