Rekordowa liczba urodzeń

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 16 listopada br. w Oddziale Położniczym Szpitala im. Rudolfa Weigla odbył się sześćsetny poród w tym roku.

Jest to jak dotąd rekordowa liczba urodzonych dzieci.

W tym bardzo trudnym okresie związanym z epidemią Zespół doskonałych specjalistów oraz pełnych empatii i życzliwości Położnych oprócz fachowej opieki zapewnia też doskonałe warunki do odbywania porodów. Coraz większą popularność wśród rodzących Pacjentek utwierdza nasz nadrzędny cel jakim jest troska o zdrowie i bezpieczeństwo kobiet oraz ich dzieci. Niewątpliwie świadczy o tym coraz większa liczba porodów.

Jesteśmy dumni, że podczas sześćsetnego porodu Pani Magdalena urodziła u nas swoje drugie dziecko, śliczną córeczkę o imieniu Lena (pierwszy poród również odbył się na naszym oddziale). Lenka w chwili narodzin ważyła 3170 g., mierzyła 57 cm i otrzymała 10 punktów w skali Apgar. Z tej okazji matka i dziecko otrzymali od Dyrekcji Szpitala, drobne upominki, których przekazanie upamiętniliśmy na poniższych fotografiach. Życzymy im dużo zdrowia i samych radosnych dni.

Pan Dyrektor lek. med. Janusz Adamkiewicz Pan Dyrektor lek. med. Janusz Adamkiewicz

Pan Ordynator lek. med. Paweł Gruszecki Pan Ordynator lek. med. Paweł Gruszecki

Pani Położna Oddziałowa Elżbieta Sołtysiak Pani Położna Oddziałowa Elżbieta Sołtysiak

Zdjęcie grupowe