Otwarcie Oddziału Ginekologiczno – Położniczego z pododdziałem neonantologicznym

W dniu 15 kwietnia 2019 roku w Szpitalu im. Rudolfa Weigla w Blachowni otwarto, po kapitalnym remoncie, nowoczesny Oddział Ginekologiczno- Położniczy z pododdziałem neonantologii. Oddział składa się z czterech części – ginekologicznej, położniczej, operacyjnej oraz neonantologicznej. Do dyspozycji Pacjentek i ich maluchów pozostaje 9 nowoczesnych sal pobytowych. Podstawowym zadaniem Oddziału jest zapewnienie Pacjentce i jej noworodkowi możliwości odbycia bezpiecznego porodu oraz diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych – od teraz w komfortowych i nowoczesnych warunkach.

Naszym celem jest zapewnienie Pacjentom najwyższej jakości usług medycznych. Oprócz kompleksowej opieki realizowanej w oparciu o indywidualny plan leczenia zależy nam również na wysokim komforcie hospitalizacji. Zgodnie ze strategią rozwoju Grupy Scanmed, inwestycja w Szpitalu w Blachowni, która pochłonęła blisko 3,7 miliona złotych czyni ten Oddział jednym z najnowocześniejszych w regionie - mówi Hubert Bojdo, Prezes Zarządu Scanmed S.A.