Nowa Sala Nadzoru Poznieczuleniowego w naszym szpitalu już działa!

Sala Nadzoru Poznieczuleniowego (Sala Wybudzeń) odgrywa kluczową rolę w procesie powrotu pacjentów do zdrowia po operacjach. To właśnie w tym miejscu pacjenci wracają do świadomości po znieczuleniu, a nasz zespół specjalistów monitoruje ich stan, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort.

Faza wybudzenia jest istotnym etapem w procesie rekonwalescencji pacjenta. Dzięki uważnej opiece minimalizujemy ryzyko powikłań i wspieramy pacjentów w szybszym powrocie do zdrowia.

Symboliczną wstęgę przeciął Andrzej Podlipski – Prezes Zarządu Scanmed oraz lek. Katarzyna Miszczuk – Dyrektor ds. Medycznych i Ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Monika Podziewska – Dyrektor Operacyjny, Dominik Słowik – Dyrektor Szpitala im. Rudolfa Weigla, Tomasz Nowicki – Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Częstochowskiego.