Otworzyliśmy Pracownię Tomografii Komputerowej (NFZ)!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w naszym szpitalu nastąpiło uroczyste otwarcie Pracowni Tomografii Komputerowej działającej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia!

Dzięki temu nasi pacjenci będą mieli dostęp do zaawansowanych badań diagnostycznych, co pozwoli na szybsze i dokładniejsze diagnozowanie oraz leczenie. Nowa pracownia została wyposażona w wysokiej jakości sprzęt, zapewniając najwyższy standard opieki medycznej.

Tomograf komputerowy jest niezwykle wszechstronnym narzędziem diagnostycznym, znajdującym zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny, takich jak ortopedia, neurologia, laryngologia, kardiologia, onkologia czy gastroenterologia.

W ramach Pracowni Tomografii Komputerowej można wykonać badania, m.in.: klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej, kości, stawów czy kręgosłupa.

Więcej informacji o naszej pracowni znajdziesz tutaj: https://szpitalblachownia.pl/diagnostyka/pracownia-tomografii-komputerowej/

Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze!

Symboliczną wstęgę przeciął Andrzej Podlipski, Prezes Grupy Scanmed wraz z Dyrektorem Szpitala Dominikiem Słowikiem oraz Starostą Powiatu Częstochowskiego Krzysztofem Smelą.