Sala Rodzinna dla przyszłych rodziców

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w naszym szpitalu, na Oddziale Położniczym stworzyliśmy Salę Rodzinną przygotowaną specjalnie z myślą o przyszłych rodzicach.

Sala Rodzinna wyposażona jest we własną łazienkę, łóżko rehabilitacyjne sterowane pilotem oraz rozkładany fotel z pościelą dla osoby towarzyszącej. Dodatkowo w przestrzeni znajduje się stolik z krzesłami, czajnik elektryczny, kubki i sztućce.

Osoba towarzysząca kobiecie w ciąży ma możliwość pozostania w szpitalu przez całą dobę, aby wspólnie przeżywać ten wyjątkowy czas narodzin dziecka. W trakcie pobytu otrzymuje całodzienne wyżywienie obejmujące śniadanie, obiad oraz kolację z możliwością wyboru diety, m.in. wegetariańskiej, lekkostrawnej, wegańskiej.

Osobą towarzyszącą może być mąż, partner, mama czy koleżanka kobiety rodzącej.

Wszystkie informacje na temat rezerwacji Sali Rodzinnej znajdziesz tutaj –> Sala Rodzinna