Nasz szpital z certyfikatem „Szpital bez bólu”!

Z wielką dumą pragniemy poinformować, że nasz szpital spełnia kryteria wymagane przez PTBB i uzyskał Certyfikat „Szpital bez bólu”, który jest potwierdzeniem wprowadzenia najwyższych standardów leczenia bólu.

Projekt „Szpital bez bólu” został zainicjowany przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu, które do współpracy zaprosiło inne towarzystwa naukowe – Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Towarzystwo Chirurgów Polskich, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne.

Projekt certyfikacji został uruchomiony w 2010 roku i polega na wprowadzeniu do oddziałów standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego i przewlekłego. Placówki, które spełnią odpowiednie kryteria otrzymują certyfikat „Szpital bez bólu”.