Liderzy Ochrony Zdrowia w naszym szpitalu

29 października w naszym szpitalu gościliśmy uczestników X edycji Projektu Liderzy Ochrony Zdrowia, programu organizowanego przez Fundację im. Lesława A. Pagi.

Pokazaliśmy im najważniejsze zakątki naszego szpitala, a także weszliśmy na blok operacyjny. Nasi goście mogli porozmawiać z personelem o tym, jak wygląda ich praca na oddziale i z jakimi wyzwaniami mierzą się w swoim zawodzie. Opowiedzieliśmy o tym jak funkcjonuje szpital na co dzień, jak wygląda zarządzanie taką placówką oraz wspólnie dyskutowaliśmy m.in. na tematy związane z ofertą szpitala, czy tego, jak odpowiednie oznakowanie wspiera pacjenta w poruszaniu się po placówce.

To była dla nas wszystkich doskonała okazja do wzajemnej wymiany doświadczeń i poglądów. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym spotkaniu!