Infolinia +48 34 327 91 75
Wróć

Porody, komfort i bezpieczeństwo

Magiczny Poród w Szpitalu w Blachowni

Drogie Przyszłe Mamy,

Wiemy jak ważne jest dla Was poczucie komfortu i bezpieczeństwa, dlatego z myślą o Was stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w którym czekamy na wasze pociechy.

W otoczeniu pięknych leśnych zakątków zapraszamy Was do odbycia porodu i przeżycia wspólnie z Nami tych najpiękniejszych chwil w Szpitalu w Blachowni.

Nasz pełen empatii wykwalifikowany personel służy wszelką wiedzą i pomocą a w nowo wyremontowanym Oddziale Ginekologii i Położnictwa wyposażonym w nowoczesny sprzęt i doskonałe warunki oferujemy Wam przyszłym mamom różne, dogodne formy znieczulenia w trakcie porodu:

  • imersję wodną
  • podanie entonoxu (gazu rozweselającego)
  • podanie znieczulenia zewnątrzoponowego

Zawsze wspieramy przyszłe Mamy dlatego na każdym etapie pobytu w naszym Szpitalu, dbamy o stworzenie życzliwej, serdecznej, niemal domowej atmosfery. Dbamy nie tylko o komfort i samopoczucie, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo Mamy i jej dziecka, m.in. poprzez całodobowy dostęp do specjalistycznych badań, dwóch sal porodowych, sali operacyjnej, opieki neonantologicznej oraz pozostałych oddziałów Szpitala.

Jesteśmy również otwarci na indywidualne potrzeby przyszłych rodziców!

Zapraszamy do Naszej Szkoły Rodzenia!

W oczekiwaniu na przyjście na świat Waszych ukochanych maluszków prowadzimy w każdą sobotę bezpłatne zajęcia w Szkole Rodzenia, na które gorąco zapraszamy. Szczegóły tutaj: https://szpitalblachownia.pl/nasza-oferta/szkola-rodzenia

Telefon do kontaktu w sprawie ustaleń dotyczących porodu

Dyżurka położnych (położnictwo) 34 / 327 91 75 wew. 211

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji >>

Infolinia +48 34 327 91 75
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia