Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Usługi świadczymy w ramach

Nowoczesny Oddział (reaktywowany w czerwcu 2016 r.) posiada 8 stanowisk wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt. Zaawansowane systemy monitorowania umożliwiają nadzór i leczenie krytycznie chorych Pacjentów, w stanach bezpośredniego zagrożenia życia oraz z niewydolnością podstawowych dla życia narządów.

Anestezjologia

Sprawujemy opiekę okołooperacyjną nad wszystkimi Pacjentami, u których wykonywane są procedury zabiegowe oraz zabiegi diagnostyczne. Zespół anestezjologiczny dba o bezpieczeństwo i komfort chorych podczas każdego zabiegu operacyjnego.

Zakres udzielanych świadczeń:

Dla zespołu anestezjologicznego najważniejsze jest bezpieczeństwo Pacjenta. Analiza wprowadzonej „ankiety dotyczącej przebytych i obecnych schorzeń” pozwala rozwiązać problemy zdrowotne Pacjenta przed jego przyjęciem do Szpitala oraz zoptymalizować jego stan ogólny oraz zmodyfikować lub włączyć stosowne leczenie.

Ordynator

Nasi specjaliści