Infolinia +48 34 327 91 75
Wróć

Pobyt w Szpitalu

Przyjęcie do Szpitala

Pacjenci są przyjmowani do Szpitala im. Rudolfa Weigla w trybie planowym oraz nagłym. W przypadku trybu planowego przyjęcia są realizowane zgodnie z ustaloną z Pacjentem godziną. Pacjenci są zapraszani w umówionym terminie do zgłoszenia się do Rejestracji Izby Przyjęć (mieszczącej się na parterze naszego Szpitala). Dokumenty, które należy ze sobą zabrać to:

  • dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
  • skierowanie do Szpitala (o ile nie zostało dostarczone wcześniej),
  • dokumentacja medyczna – wyniki badań, karty informacyjne z wcześniejszego leczenia szpitalnego (o ile takie Pacjent posiada).

Po zakończeniu formalności załatwianych w Rejestracji Izby Przyjęć, z Pacjentem przeprowadzany jest podstawowy wywiad lekarski oraz badanie kwalifikujące. Po przyjęciu  Pacjent zostaje zaproszony do właściwego Oddziału, gdzie jest informowany o wszelkich szczegółach dotyczących hospitalizacji.

W przypadku usług komercyjnych, płatność dokonywana jest w Sekretariacie Szpitala lub za pośrednictwem przelewu bankowego. W przypadku dokonania płatności przelewem prosimy o dostarczenie stosowanego potwierdzenia.

Warunki pobytu w Szpitalu

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki, w przyjaznym miejscu oraz atmosferze, w komfortowych warunkach.

Internet oraz telewizja

W Szpitalu im. Rudolfa Weigla istnieje dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu - zarówno na oddziałach, jak również w poczekalni w Ambulatorium. W salach chorych  znajdują się telewizory, co dodatkowo umila czas spędzany w naszym Szpitalu.

Parking

Na terenie Szpitala znajduje się parking dla Pacjentów i ich gości.

Sprzątanie

Dbałość o czystość i higienę ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego też pokoje, w których przebywają Pacjenci sprzątane są codziennie – podobnie, jak inne szpitalne pomieszczenia.

Rzeczy osobiste i wartościowe

Rzeczy osobiste i wartościowe Pacjenci mogą pozostawić w depozycie szpitalnym. Za rzeczy wartościowe nie pozostawione w depozycie Szpital nie ponosi odpowiedzialności.

Infolinia +48 34 327 91 75
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia