Infolinia +48 34 327 91 75
Wróć do listy

Szpital bez bólu

Szpital bez bólu

Z satysfakcją informujemy, że należący do Grupy Scanmed Szpital im. Rudolfa Weigla w Blachowni po raz kolejny otrzymał certyfikat „Szpital bez bólu”.

Program ten polega na wprowadzeniu na oddziały pooperacyjne i zabiegowe standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego, a uzyskany certyfikat jest potwierdzeniem najwyższych standardów leczenia bólu. Projekt „Szpital bez bólu” został zainicjowany przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu, które do jego realizacji zaprosiło związane z tematem programu towarzystwa naukowe – Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Towarzystwo Chirurgów Polskich, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne. Kryteria, które Szpital bądź Oddział muszą spełnić by otrzymać certyfikat to; monitoring natężenia bólu oraz leczenia bólu u wszystkich Pacjentów na oddziale, informowanie Pacjentów o możliwości i metodach uśmierzania i leczenia bólu, monitorowanie ewentualnych działań niepożądanych.

Certyfikat Szpital bez bólu

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji >>

Infolinia +48 34 327 91 75
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia