Grupa Scanmed

Grupa Scanmed jest od prawie 15 lat liderem w tworzeniu pełnoprofilowej prywatnej opieki medycznej w Polsce. W ramach Grupy Pacjentom świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne.

Naszym Pacjentom oferujemy dostęp do kompleksowych metod leczenia, najwyższej jakości sprzętu medycznego i doświadczonych specjalistów, którzy współpracują ze sobą by zapewnić Pacjentowi jak najszybszy powrót do zdrowia.

Przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości oferowanych usług sprawiają, że stale i konsekwentnie poszerzamy grono naszych zadowolonych Pacjentów. Do tej pory usługi oferowane w ramach Grupy Scanmed wybrało ponad 350 000 Pacjentów indywidualnych i blisko 20 tysięcy klientów korporacyjnych.

Obecnie Grupa Scanmed działa w największych miastach w Polsce – Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Pabianicach, Gdańsku, Chorzowie, Gliwicach, Lublinie, Żorach, Szczecinku, Iławie, Kutnie, Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszowie Mazowieckim, Łęcznej, Nowym Sączu, Ełku, Blachowni, Częstochowie, Sosnowcu, Kluczborku i Raciborzu oferując usługi w ramach 43 wielospecjalistycznych centrów medycznych, w tym pełnoprofilowego Szpitala św. Rafała w Krakowie, Szpitala Weiss Klinik w Chorzowie, Szpitala Gastromed w Lublinie, Sport Kliniki w Żorach, sieci centrów kardiologii interwencyjnej – Kliniki Kardiologii Allenort Sp z o.o., jednostek szpitalnych Polskiej Grypy Medycznej i Raciborskiego Centrum Medycznego  a także sieci ponad 850 placówek partnerskich.

Grupę Scanmed tworzą:

• Scanmed S.A. realizująca usługi z zakresu opieki ambulatoryjnej, diagnostyki obrazowej oraz transportów medycznych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Nowym Sączu i Skawinie oraz prowadząca wielospecjalistyczny Szpital św. Rafała w Krakowie,
  • Allenort Sp. z o.o. – prowadząca sieć szpitali kardiologicznych w Szczecinku, Ełku, Tomaszowie Mazowieckim, Piotrkowie Trybunalskim, Iławie oraz Kutnie.
  • Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp. z o.o. – prowadząca Szpital Sport Klinika w Żorach
  • Gastromed Sp. z o.o. – prowadząca Ośrodek Gastroenterologii w Lublinie
  • Polska Grupa Medyczna Sp. z o.o. – prowadząca jednostki kardiologiczne w Częstochowie, Sosnowcu, Chorzowie i Kluczborku oraz wieloprofilowy Szpital w Blachowni
  • Raciborskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. – prowadzące wieloprofilową działalność w zakresie: kardiologii, chirurgii plastycznej i naczyniowej oraz proktologii.
  • Centrum Medyczne Pro-MED Sp. z o.o. – prowadząca centrum medyczne w Pabianicach.
  • Multimedycyna Sp. z o.o. – prowadząca centrum medyczne w Nowym Sączu
  • Akamedik Services – realizująca usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej na terenie Warszawy,
  • Scanrent Sp. z o.o. – odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomościami ambulatoryjnymi Grupy Scanmed
  • Scan Development Sp. z o.o. – odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomością szpitalną Grupy Scanmed

Polska Grupa Medyczna wchodząca w skład Grupy Scanmed- jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Blachownia

Kliknj TUTAJ aby uzyskać więcej informacji.