aktu blachownia 01 8 marca 2016

Nowy szpital w grupie Scanmed S.A.

W listopadzie 2015 r udało się  nam pozyskać do współpracy  Prof. dr hab. n. med. Józefa Dzielickiego, który jest wybitnym specjalistą chirurgiem w zakresie małoinwazyjnych, laparoskopowych technik operacyjnych.

Pan Profesor rozpoczął operować refluksy żołądkowo-przełykowe metodą laparoskopową. Zabiegi te są bezpieczne, bardzo skuteczne i przynoszą natychmiastową poprawę jakości życia pacjentów.

Do współpracy zaprosiliśmy również dr hab. n. med. Marka Kudłę. specjalistę położnictwa i ginekologii. Pan doktor razem z Profesorem J. Dzielickim  zaczną w lutym 2016r operować szczególnie trudne przypadki z zakresu ginekologii.

Polska Grupa Medyczna wchodząca w skład Grupy Scanmed- jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Blachownia

Kliknj TUTAJ aby uzyskać więcej informacji.