Kariera

Polska Grupa Medyczna wchodząca w skład Grupy Scanmed- jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

STANOWISKO 1: Pielęgniarka/Pielęgniarz Anestezjologiczna/y

Pielęgniarka/Pielęgniarz Anestezjologiczna/y

Miejsce pracy: Blachownia

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza.
  • Prawo do wykonywania zawodu.
  • Kurs kwalifikacyjny/specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa Anestezjologicznego.
  • Dyspozycyjność, punktualność, elastyczność.
  • Życzliwe podejście do pacjenta.
  • Otwartość na nowe wyzwania i pracę z ludźmi.

Oferujemy:

  • Możliwości kształcenia się i poszerzania swojej wiedzy
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, ambitnym zespole

STANOWISKO 2: Położna – Oddział Ginekologiczno – Położniczy z traktatem porodowym

Położna – Oddział Ginekologiczno – Położniczy z traktatem porodowym

Wymagania:
-Dyplom
-Prawo wykonywania zawodu
-Mile widziane  doświadczenie zawodowe w pracy na oddziale ginekologiczno – położniczym
-Wysoka kultura osobista
-Zaangażowanie oraz rzetelność w podejmowanych działaniach
-Dyspozycyjność, punktualność, elastyczność

Oferujemy:

-Możliwość kształcenia się i poszerzania swojej wiedzy
-Pracę w aktywnym i wymagającym środowisku

STANOWISKO 3: Lekarz w Izbie Przyjęć

Lekarz w Izbie Przyjęć

Zakres obowiązków:

- świadczenie usług opieki zdrowotnej w Izbie Przyjęć.

Wymagania:

- lekarz specjalista (lub w trakcie specjalizacji) w dziedzinie chorób wewnętrznych bądź ratownictwa medycznego

STANOWISKO 4: Pielęgniarka/Pielęgniarz

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Wymagania:

  • wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza
  • prawo do wykonywania zawodu

Oferujemy:

Aplikacje prosimy kierować na adres: pgm@scanmed.pl

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupę Scanmed Multimedis S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Kliknj TUTAJ aby uzyskać więcej informacji.