dr Tomasz Kuźma 28 marca 2018

Dr Tomasz Kuźma laureatem konkursu Hipokrates 2017 w kategorii Ortopeda Roku

Trzecia edycja plebiscytu Hipokrates 2017, która odbyła się pod patronatem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wyłoniła najlepszych lekarzy ortopedów województwa śląskiego.
Pragniemy poinformować, że II miejsce w kategorii ORTOPEDA ROKU otrzymał Ordynator Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej szpitala w Blachowni Pan dr Tomasz Kuźma, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Zwieńczeniem tego sukcesu było wręczenie na uroczystej gali w dniu 10 marca dyplomu Hipokrates 2017 i wyróżnienia przyznanego za dotychczasowe zasługi i zamiłowanie do pracy, którymi Laureat obdarowuje wszystkich Pacjentów.

Dr Tomasz Kuźma specjalizuje się w leczeniu artroskopowym oraz endoprotezoplastyce stawów, fascynuje się również przeszczepami chrząstki stawowej, prowadząc w tym kierunku badania kliniczne.

Podczas swojej dotychczasowej wędrówki zawodowej wykonuje i wdraża nowoczesne, wysokospecjalistyczne zabiegi ortopedyczne, stale zgłębia tajniki medycyny. Uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach naukowych, gdzie ma niepowtarzalną okazję nieustannie się doskonalić podczas poznawania najnowocześniejszych metod i technik operacyjnych.

Wszystkie zdobyte umiejętności wykorzystuje na rzecz Pacjentów w tutejszym Szpitalu. Swoją oddaną i doskonałą pracą reprezentuje najwyższe standardy kończące się bezcennym sukcesem w postaci radości Pacjenta.

Panu Ordynatorowi Tomaszowi Kuźmie życzymy dalszych sukcesów zawodowych a wszystkim Państwu, którzy oddali głos na Pana Doktora bardzo dziękujemy.

Polska Grupa Medyczna wchodząca w skład Grupy Scanmed- jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Blachownia

Kliknj TUTAJ aby uzyskać więcej informacji.