nakatualnoscibialasobota 14 marca 2016

BIAŁA SOBOTA W SZPITALU im. Rudolfa Weigla w Blachowni

Szpital im. Rudolfa Weigla organizuje Białą Sobotę –  akcję profilaktyczną dla mieszkańców Blachowni i okolicy. Już 19  marca 2016 w Ambulatorium Szpitala im. Rudolfa Weigla przy ul. Sosnowej 16 w Blachowni zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z ponad 150 bezpłatnych badań i konsultacji.

- Profilaktyka jest podstawową kwestią w zakresie ochrony zdrowia. Mamy nadzieję, że bezpłatne badania profilaktyczne realizowane w ramach Białej Soboty przyczynią się do polepszenia stanu zdrowia mieszkańców Blachowni – mówi Tomasz Kołodziejski, Dyrektor Szpitala im. Rudolfa Weigla.

Biała Sobota w Szpitalu im. Rudolfa Weigla to doskonała okazja by bezpłatnie się zbadać oraz odbyć konsultacje z lekarzami wielu specjalności. Dla zainteresowanych osób Szpital przygotował konsultacje w zakresie interny, ortopedii, chirurgii ogólnej, ginekologii i pediatrii.

W ramach Białej Soboty przygotowane zostały również bezpłatne badania diagnostyczne, między innymi: badanie USG kolan, USG brzucha, USG tarczycy, EKG spoczynkowe, pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Dodatkowo na zlecenie lekarzy przyjmujących nieodpłatnie wykonywane będą również badania analityczne (morfologia, OB, pomiar glukozy, elektrolity, ogólne badanie moczu).

Na bezpłatne badania i konsultacje można się zapisać dzwoniąc pod numer 34/327 91 75 wew. 269. Ilość miejsc w ramach akcji jest ograniczona.

biala sobota blachownia popr-01

Polska Grupa Medyczna wchodząca w skład Grupy Scanmed- jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Blachownia

Kliknj TUTAJ aby uzyskać więcej informacji.